vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ОПП Геодезія та землеустрій

ОПП Геодезія та землеустрій

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

 

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА

«Геодезія та землеустрій»

 

Галузь знань                          19     Архітектура і будівництво

 

Спеціальність                       193   Геодезія та землеустрій

 

Рівень  освіти                         Початковий

 

Ступінь     освіти молодший спеціаліст

 

Тип диплома та обсяг

програми                               Одиничний, ЄКТС 180 кредитів

 

Освітня кваліфікація            технік-землевпорядник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

        Педагогічною радою

        Вознесенського  коледжу МНАУ

       (протокол №_7_ від  «22»_квітня 2019)

       Директор, голова педагогічної ради

       _____________________ Л.М.Цимбалюк

 

 

Освітньо-професійна програма вводиться в дію

З 01.09.2019 (наказ №30 від 03.05.2019 р.)

 

Вознесенськ - 2019


ПЕРЕДМОВА

РОЗРОБЛЕНО проектною групою Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету у складі:

 Гарбузенко Людмила Олексіївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист циклової комісії юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядниківВознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету - голова проектної групи;

Тубичко Ольга Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист циклової комісії облікових дисциплінВознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету - член проектної групи;

Борисова Лариса Віталіївна, спеціаліст вищої категорії, викладач  циклової комісії юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядниківВознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету - член проектної групи;

Ляшенко Вадим Володимирович, спеціаліст першої категорії, викладач циклової комісії юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядниківВознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету, - член проектної групи.

 
 

 

Профіль освітньої програми зі спеціальності

193 «Геодезія та землеустрій»

1 - Загальна інформація

Повна назва вищого навчального закладу та структурного підрозділу

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

Ступінь вищої освіти та назва кваліфікації мовою оригіналу

Ступінь  освіти – молодший спеціаліст

 Кваліфікація – технік-землевпорядник

Офіційна назва освітньої програми

Геодезія та землеустрій

Тип диплому та обсяг освітньої програми

Диплом спеціаліста, одиничний 180 кредитів ЄКТС, термін навчання 3 роки 10 місяців

Наявність акредитації

 

Цикл/рівень

Закон України «Про вищу освіту» - молодший спеціаліст,Національна рамка кваліфікації України – 5 рівень

Передумови

Наявність базової загальної середньої освіти;

повної загальної середньої освіти, за умови вступу на ІІ курс; умови прийому на навчання за Програмою регламентуються Правилами прийому до ВК МНАУ

Мова викладання

Українська мова

Термін дії освітньої програми

З 01.09.2019 р. по 01.07.2023р.

Інтернет-адреса постійного розміщення опису освітньої програми

 

 

https://vk.mnau.edu.ua/

2 - Мета освітньої програми

Надання теоретичних знань та набуття практичних компетентностей, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків у сфері геодезії та землеустрою, підготовка техніків-землевпорядників для подальшого навчання за обраною спеціальністю

3 - Характеристика освітньої програми

Предметна область (галузь знань, спеціальність)

Галузь знань 19 «Архітектура і будівництво» Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

Орієнтація освітньої програми

Освітньо-професійна, фундаментальна, прикладна.

Програма складається з дисциплін загальної, професійної та практичної підготовки. Освітньо-професійна програма молодщого спеціаліста базується на загальновідомих положеннях та сучасних змінах у землеустрої відповідно земельної реформи, орієнтує на актуальні проблеми галузі, в рамках яких можлива професійна кар’єра

Основний фокус освітньої програми та спеціалізації

Спеціальна освіта та професійна підготовка в області геодезії та землеустрою

Ключові слова: землеустрій, геодезія, моніторинг земель, земельнареформа, раціональне використання, управління землеустроєм, охорона земель

Особливості програми

Характерною особливістю даної програми є її міждисциплінарний характер, що надає випускникам можливість оволодіння компетентностями з різних сфер професійної діяльності, які знаходяться на перетині геодезії, економіки, картографії та землеустрою.

4 - Придатність випускників до працевлаштування та подальшого

навчання

Придатність до працевлаштування

Випускник здатний виконувати професійні види робіт та займати посади в різних підрозділах центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, а також здійснюють державний нагляд (контроль) у цій сфері, в інших органах державної влади та місцевого самоврядування, відділах архітектури і містобудування, в землевпорядних, геодезичних, геологорозвідувальних, будівельних, вишукувальних та проектних організаціях, на промислових та сільськогосподарських підприємствах, згідно з Національною рамкою кваліфікацій та Національним класифікатором України.

Подальше навчання

Подальше навчання за початковим рівнем (короткий цикл) вищої освіти, першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, а також підвищення кваліфікації.

5- Викладання та оцінювання

Викладання та навчання

Підходи до освітнього процесу: проблемно- орієнтовний, компетентнісний.

Форми організації освітнього процесу: лекції, лабораторні роботи, практичні та семінарські заняття, самостійна робота, консультації з викладачами, навчальна практика, виробнича практика.

Освітні технології: інформаційно-комунікаційні, інтерактивні, проблемні, проектні заняття

Оцінювання

Письмові та усні екзамени, тестування, звіти з індивідуальних та колективних проектів, усні презентації, вхідний, поточний, тематичний, модульний, підсумковий контроль, залишковий замір знань, захист курсових робіт, практик та комплексний кваліфікаційний екзамен за фахом.

 

6 - Програмні компетентності

Інтегральна компетентність (ІК)

Здатність розв’язувати складні задачі і проблеми у сфері геодезії та землеустрою або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог.

Загальні компетентності (ЗК)

ЗК 1. 3датність використовувати основи філософських знань для формування світоглядної позиції .

ЗК 2. Здатність до узагальнення, аналізу, сприйняття інформації, постановці мети і вибору шляхів її досягнення, володіння культурою мислення.

ЗК 3. Здатність логічно вірно, аргументовано і ясно будувати усну та письмову мову .

ЗК 4. Готовність до кооперації з колегами, роботі в колективі, в тому числі в польових умовах.

ЗК 5. Здатність знаходити організаційно-управлінські рішення в нестандартних ситуаціях і готовність нести за них відповідальність.

ЗК 6. Здатність до саморозвитку, підвищення своєї кваліфікації і майстерності.

ЗК 7. Вміння критично оцінювати свої достоїнства і недоліки, намітити шляхи і вибрати засоби розвитку достоїнств і усунення недоліків.

ЗК 8. Усвідомлення соціальної значимості своєї майбутньої професії, володіння  високою мотивацією до виконання професійної діяльності.

ЗК 9. Здатність використовувати основні положення і методи соціальних, гуманітарних та економічних наук при вирішенні соціальних і професійних завдань, здатність аналізувати соціально-значущі проблеми та процеси.

ЗК 10. Володіння основними методами, способами і засобами отримання, зберігання, переробки інформації, наявність навичок роботи з комп'ютером як засобом управління інформацією.

ЗК 11. Володіння однією з іноземних мов на рівні не нижче розмовного.

ЗК 12. Володіння засобами самостійного, методично правильного використання методів фізичного виховання і зміцнення здоров'я, готовністю до досягнення належного рівня фізичної підготовленості для забезпечення повноцінної соціальної та професійної діяльності

Фахові компетентності спеціальності (ФК)

ФК 1. Здатність здійснювати пошук, зберігання, обробку та аналіз інформації з різних джерел і баз даних, представляти її в необхідному форматі з використанням інформаційних, комп'ютерних та мережевих технологій.

ФК 2. Здатність використовувати знання про земельні ресурси для організації їх раціонального використання та охорони.

ФК 3. Здатність використовувати знання сучасних технологій проектних, кадастрових та інших робіт, пов'язаних із землеустроєм, картографією та кадастрами.

ФК 4. Здатність використовувати основні закони природничо-наукових дисциплін у професійній діяльності, застосовувати методи математичного аналізу і моделювання, теоретичного і експериментального дослідження.

ФК 5. Здатність застосовувати знання законів країни для правового регулювання земельно-майнових відносин, контроль за використанням та охороною земель.

ФК 6. Здатність використовувати знання для управління земельними ресурсами, організації та проведення геодезичних, картографічних, кадастрових і землевпорядних робіт.

ФК 7. Здатність використовувати знання нормативної бази, методик розробки проектних рішень та державних стандартів в землевпорядкуванні .

ФК 8.З датність здійснювати заходи щодо реалізації проектних рішень із землеустрою.

ФК 9. Здатність проведення аналізу результатів досліджень в землевпорядкуванні .

ФК 10. Здатність використовувати знання сучасних технологій збору, систематизації, обробки та обліку інформації про об'єкти нерухомості, сучасних географічних (ГІС)  і земельно-інформаційних системах ( ЗІС).

ФК 11. Здатність до польових і камеральних геодезичних робіт зі створення, розвитку та реконструкції державних геодезичних мереж .

ФК 12. Готовність виконувати польові та камеральні роботи по топографічних зйомках місцевості і створення оригіналів топографічних планів і карт .

ФК 13. Здатність застосовувати засоби обчислювальної техніки для математичної обробки результатів польових геодезичних вимірювань .

ФК 14. Здатність здійснювати основні технологічні процеси отримання наземної і аерокосмічної просторової інформації про стан навколишнього середовища, використовувати матеріали дистанційного зондування та геоінформаційні технології при моделюванні та інтерпретації результатів вивчення природних ресурсів .

ФК 15. Здатність до створення цифрових моделей місцевості, до активного використання інфраструктури геопросторових даних .

ФК 16. Здатність до розробки проектної документації та матеріалів прогнозування (документів) в галузі геодезії і дистанційного зондування .

ФК 17. Здатністю до впровадження розроблених технічних рішень і проектів .

ФК 19. Готовність до планування, організації та проведення польових і камеральних топографо-геодезичних і аерофотознімальних робіт .

ФК 20. Здатність до підготовки вихідних даних для складання планів і кошторисної документації .

ФК 21. Здатність до розробки заходів і організації контролю щодо забезпечення правил техніки безпеки при виробництві топографо-геодезичних робіт.

ФК 22. Здатність до розробки сучасних методів, технологій і методик проведення геодезичних, топографо-геодезичних, фотограмметричних та аерофотознімальних робіт .

ФК 23. Здатність до використання матеріалів дистанційного зондування і ГІС-технологій при проведенні моніторингу навколишнього середовища і для раціонального природокористування .

7- Програмні результати навчання

 

ПР1. Розуміння та сприйняття етичних норм поведінки відносно інших людей і відносно природи (принципи біоетики);

ПР2. Розуміння культурологічних питань сучасності з позицій вшанування традицій і звичаїв свого народу та культурного надбання людства;

ПР3. Здатність аналізувати історичні події та процеси; ПР4. Знання теорії та методології інформатики, інформаційно-комунікаційного простору, інформації соціальних комунікацій;

ПР5. Здатність до письмової й усної комунікації рідною мовою;

ПР6. Знання іншої мови(мов) та використання її в професійній діяльності;

ПР7. Здатність до застосування Державних та галузевих стандартів при розробці землевпорядної документації;

ПР8. Здатність виконувати креслення, елементи графіки, складати та оформляти планово-картографічні матеріали на паперових та електронних носіях;

ПР9. Здатність виконувати топографо-геодезичні роботи з метою одержання планово-картографічного матеріалу для цілей землеустрою, земельного кадастру, гідрографії, будівництва та промисловості;

ПР10. Здатність використовувати професійно- орієнтовані знання з математичної обробки результа­тів польових вимірювань, при визначенні площ та складанні експлікацій;

ПР11. Здатність виконувати коректування планово- картографічного матеріалу зйомок минулих років; ПР12. Здатність встановлення і відновлення меж землекористувань та перенесення проектів землеустрою в натуру;

ПР13. Здатність проведення геодезичних робіт при інвентаризації (кадастрових зйомках) та приватизації земельних ділянок;

ПР14. Здатність виконувати аерофотогеодезичні роботи по прив’язці і дешифруванню аерофотознімків, складати фотоплани та здійснювати комбіновану зйомку;

ПР15. Здатність використовувати матеріали аерофотозйомки при встановленні і відновленні меж землекористувань, при коректуванні планів, перенесенні проектів в натуру та проведенні кадастрових робіт;

ПР16. Здатність виконувати роботи з територіального землеустрою та приймати участь в розробці документації по утворенню нових та реформуванню існуючих землекористувань;

ПР17. Здатність виконувати проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в разі подання, передачі, вилучення (викупу), відчуження земельних ділянок, розмежування земель державної та комунальної власності населених пунктів, впорядкування території населених пунктів та підприємств, установ і організацій, охорони земель, їх використання та поліпшення , що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування с-г підприємств різних форм власності, організація і планування землевпорядних робіт, авторський нагляд за впровадженням проектів;

ПР18. Здатність розробляти технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі землевласників і землекористувачів; ПР19. Здатність застосовувати знання з земельного права, земельних правовідносин з метою забезпечення права власності та користування землею і здійснювати операції з нерухомістю;

ПР20. Здатність використовувати земельне законодавство з метою вирішення земельних спорів та юридичних оформлень землевпорядної документації;

 ПР21. Здатність застосовувати теоретичні знання і практичні навички в реалізації компетенції державних органів у галузі ведення державного земельного кадастру та реєстрації земель;

ПР22. Здатність виконувати складові частини земельного кадастру, а саме: реєстрацію землекористувань, кадастрове зонування, кадастрові зйомки, ведення кадастрової книги, бонітування ґрунтів, облік земель, економічну і грошову оцінку; ПР23. Здатність здійснювати державний контроль за використанням і охороною земель та їх моніторинг, складати необхідну документацію та вести звітність

8-Ресурсне забезпечення реалізації програми

Кадрове забезпечення

До реалізації програми залучається не менше 25% педагогічних працівників які мають вищукатегорію, а також, не менше 10% педагогічних працівників, що мають досвід практичної роботи за фахом не менше 10 років. Педагогічні працівники один раз на п’ять років проходять підвищення кваліфікації за різними формами.

Матеріально-технічне забезпечення

Усі приміщення відповідають будівельним та санітарним нормам , 100% забезпеченість спеціалізованими навчальними лабораторіями, комп’ютерами та прикладними комп’ютерними програмами, мультимедійним обладнанням; соціальна інфраструктура яка включає спортивний комплекс, їдальню, медпункт, 100% забезпеченість гуртожитком, доступ до мережі Internet, у тому числі бездротовий доступ.

Інформаційне та навчально-методичне забезпечення

Використання сучасних прикладних програм: Microsoft Office XP/2007, standard Servis, програми для тестування з дисциплін та зі спеціальності:Для організації освітнього процесу використовується комп’ютерна техніка із сучасним програмним забезпеченням та мультимедійним супроводом. Офіційний веб-сайт коледжу містить інформацію про освітні програми навчальну і виховну діяльність, структурні підрозділи, правила прийому, контакти.

              9 - Академічна мобільність

Національна кредитна мобільність

На загальних підставах в межах України.

Міжнародна кредитна мобільність

-

Навчання іноземних здобувачів вищої освіти

Не передбачено

 

 

 

 

  1. Перелік компонентів освітньо-професійної програми та їх логічна

послідовність

2.1.Розділ змісту освітньо-професійної програми за групами освітніх компонентів і циклами підготовки

 

з/п

Найменування циклу підготовки

Обсяг навчального навантаження здобувача освіти (кредитів / %)

обов’язкові компоненти освітньо-професійної програми

вибіркові компоненти освітньо-професійної програми

всього за весь термін навчання

1

Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки

690/23/19,0

60/2/1,5

750/25/21,0

2

Цикл математичної

природно-наукової підготовки

315/10,5/8,75

435/14,5/12

750/25/21,0

3

Цикл професійної підготовки

1770/59/49

870/29/24

2640/88/73

4

Практична підготовка

1080/36/30

 

1080/36/30

5

Екзаменаційні сесії

180/6/5,0

 

180/6/5,0

Всього за весь термін навчання

4035/134,5/112

1365/45,5/38

5400/180/150

 

2.2.Перелік компонентів ОПП

Код н/д

Компоненти освітньої програми (навчальні дисципліни, курсові проекти (роботи),

Кількість

кредитів

Форма

підсумку

1

2

3

4

ОБОВЯЗКОВІ КОМПОНЕНТИ ОП

Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки

ОК 1.

Історія України

2,0

екзамен

ОК 2.

Українська мова (за професійним спрямуванням)

2,0

екзамен

ОК 3.

Економічна теорія

2,0

залік

ОК 4.

Основи філософських знань

3,0

залік

ОК 5.

Соціологія

2,0

залік

ОК 6.

Правознавство

3

залік

ОК 7.

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)*

3

залік

ОК 8.

Фізичне виховання

6

залік

 

Всього за циклом

23

 

Цикл дисциплін  математичної, природничо-наукової підготовки

ОК 9.

Комп'ютеризація землевпорядного виробництва

2,5

залік

ОК 10.

Основи екології

2,0

екзамен

ОК 11.

Вища математика

2,5

екзамен

ОК 12.

Економіка, організація і планування с\г виробництва

4,0

екзамен

 

Всього за циклом

11

 

Цикл професійної та практичної підготовки

ОК 13.

Топографічне і землевпорядне креслення

7,0

екзамен

ОК 14.

Геодезія

9,5

екзамен

ОК 15.

Фотограмметрія

7,0

екзамен

ОК 16.

Геодезичні роботи при землеустрої

5,0

залік

ОК 17.

Земельний кадастр та управління земельними ресурсами

9,5

екзамен

ОК 18.

Земельне право

5,0

екзамен

ОК 19.

Державний контроль і моніторинг земель

3,0

залік

ОК 20.

Землевпорядне проектування

8,0

екзамен

ОК 21.

Охорона праці

5,0

екзамен

ОК 22.

Навчальна практика

22,5

залік

ОК 23.

Виробнича практика

13,5

залік

 

Всього за циклом

95

 

 

Загальний обсяг обов’язкових компонентів:

129

 

Вибіркові компоненти ОП

Цикл дисциплін загальної підготовки

В.К.1.

Історія земельних відносин

1,5

залік

В.К.2.

Основи стандартизації, сертифікації і метрології

4,0

залік

В.К.3.

Історія української культури

2,0

залік

В.К.4.

Основи ґрунтознавства та геології

4,0

екзамен

В.К.5.

Основи сільськогосподарського виробництва

3,5

екзамен

В.К.6.

Безпека життєдіяльності

2,0

екзамен

В.К.7.

Основи підприємництва та управлінської діяльності

3,0

залік

В.К.8.

Основи меліорації і ландшафтознавства

4,0

залік

Цикл професійної та практичної підготовки

В.К.9.

Грошова та експертна оцінка землі

3,0

залік

В.К.10.

Основи податкового права

2,5

залік

В.К.11.

Організація діловодства

2,5

залік

В.К.12.

Основи картографування

4,5

залік

В.К.13.

Автоматизована земельно-кадастрова система

4,5

залік

В.К.14.

Землеустрій населених пунктів

4,0

залік

 

Загальний обсяг вибіркових компонентів:

45

 

 

Екзаменаційні сесії

6,0

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ ОБСЯГ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

180,0

 

 

 

 

 

 

2.3. Структурно-логічна схема ОПП

 

1 КУРС

2 КУРС

3 КУРС

4 КУРС

Обов’язкові компоненти

1 СЕМЕСТР

2 СЕМЕСТР

3 СЕМЕСТР

4 СЕМЕСТР

5 СЕМЕСТР

6 СЕМЕСТР

7  СЕМЕСТР

  1. СЕМЕСТР

 

ОК3.Економічна теоріяОК5.Соціологія

ОК9.Комп’ютеризаціяземлевпорядного виообництва.

ОК1.Історія України

ОК13.Топографічне і землевпорядне кресленняОК14.Геодезія

ОК1.Історія УкраїниОК2.Українська мова (за проф.спрямуванням)

ОК7. Іноземна мова (за проф.спрямуванням)

ОК10.Основи екологіїОК11.Вища математикаОК13.Топографічне і землевпорядне кресленняОК14.Геодезія

ОК19. Державний контроль і моніторинг земель

ОК4.Основи філософських знань

ОК6.Правознавство

ОК15Фограмметрія

ОК12.Економіка організація і планування с/г виробництва

ОК15Фограмметрія

ОК18. Земельне право

ОК20. Землевпорядне проектування

ОК21. Охорона праці

В.К14.Землеустрій населених пунктів

ОК8.Фізичне виховання

ОК12.Економіка організація і планування с/г виробництваОК16. Геодезичні роботи при землеустроїОК17. Земельний кадастр та управління земельними ресурсами

ОК18. Земельне право

ОК20. Землевпорядне проектування

ОК16. Геодезичні роботи при землеустрої

ОК20. Землевпорядне проектування

В.К9.Основи картографування В.К13.Автоматизована система

Вибіркові компоненти

 

 

 

В.К.1.Історія земельних віідносин

В.К.2.Основи сертифікації,мерології і стандартизації

В.К.4.Основи грунтознавста і геології В.К.5.Основи с/г виробництва

В.К.2.Основи сертифікації,мерології і стандартизаціїВ.К.3.Історія української культуриВ.К6.Безпека життєдіяльності

В.К.7.Основи підприємницької діяльності В.К.8.Основи меліорації іландшафтознавства

В.К.7.Грошова та експертна оцінка земельі нерухомості

В.К.8.Основи податкового права

В.К9.Основи діловодства

 

Практична підготовка

 

 

 

Нівелювання

Мензульна зйомка

Теодолітна зйомка

Технологічна практика

Тахеометрична зйомка

Автоматизовані зйомки територій

Фотограмметрія

Комп’ютерна

Землевпорядне проектування

Набуття робітничих професійй

Рішення виробничих ситуацій

Переддипломна практика

Атестація

 

 

 

 

 

 

Комплексний кваліфікаційний екзамен

 

 

 

 

 

3. ФОРМА  АТЕСТАЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Атестація випускників освітньої програми спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» здійснюється у формі комплексного державного екзамену з наступних дисциплін : Земельне право, Земельний кадастр, Фотограмметрія, Геодезія, Землевпорядне проектування. Завершується видачею документа про вищу освіту встановленого зразка про присудження ступеня– технік-землевпорядник.

Атестація здійснюється  проводиться відкрито і публічно.

 

4. ВИМОГИ ДО СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

 

Принципи та процедури забезпечення якості освіти

визначаються Положенням про забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

Моніторинг та періодичний перегляд освітніх програм

визначаються Положенням про організацію навчального процесу

Щорічне оцінювання здобувачів вищої освіти

визначаються Положенням про забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників

визначаються Положенням про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, затвердженого наказом МОН молодьспорт України від 24.01.2013 № 48

 

Наявність необхідних ресурсів для організації освітнього процесу

визначається вимогами до матеріально-технічного забезпечення

Наявність інформаційних систем для ефективного управління освітнім процесом

визначається Положенням про організацію навчального процесу

Публічність інформації про освітні програми, ступені вищої освіти та кваліфікації

розміщення на сайті Коледжу у відкритому доступі

 
  1. Матриця відповідності програмних компетентностей компонентам освітньої програми

 

ОК 1

ОК 2

ОК 3

ОК 4

ОК 5

ОК 6

ОК 7

ОК 8

ОК 9

ОК 10

ОК 11

ОК 12

ОК13

Ок14

ОК 15

ОК 16

ОК17

ОК18

Ок19

ОК20

ОК21

ОК22

ОК 23

ВК 1

ВК2

ВК 3

ВК 4

ВК5

ВК6

ВК7

ВК8

ВК9

ВК10

ВК11

ВК12

ВК13

ВК14

ЗК 1

+

+

+

 

+

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК2

+

+

+

+

+

 

 

+

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК3

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК4

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК5

+

 

+

+

+

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК6

 

+

 

 

+

+

+

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК7

+

+

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК8

+

+

+

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

+

+

+

ЗК10

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК11

 

+

 

 

+

 

 

+

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗК12

+

+

+

+

+

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФК1

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

+

 

+

 

 

 

 

+

 

 

+

+

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФК2

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

+

+

+

+

 

 

+

 

+

+

 

+

+

+

 

 

 

 

 

ФК3

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

+

+

 

 

+

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

ФК4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФК5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

ФК6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

ФК7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

ФК8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

+

 

ФК9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

ФК10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

+

ФК11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФК12

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФК13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

ФК14

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФК15

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

+

+

+

+

 

+

+

+

 

 

 

+

 

+

+

 

+

+

 

 

 

 

 

+

ФК16

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Матриця забезпечення програмних результатів навчання (ПРН) відповідними компонентами освітньої програми

 

ОК 1

ОК 2

ОК 3

ОК 4

ОК 5

ОК 6

ОК 7

ОК 8

ОК 9

ОК 10

ОК 11

ОК 12

ОК13

Ок14

ОК 15

ОК 16

ОК17

ОК18

Ок19

ОК20

ОК21

ОК22

ОК 23

ВК 1

ВК2

ВК 3

ВК 4

ВК5

ВК6

ВК7

ВК8

ВК9

ВК10

ВК11

ВК12

ВК13

ВК14

ПРН1

+

 

+

+

+

 

 

+

+

 

 

 

+

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН2

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН3

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН4

 

+

+

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

+

ПРН7

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН8

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

ПРН9

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

+

 

ПРН10

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

 

ПРН11

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН12

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

+

ПРН13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

+

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

ПРН15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

ПРН16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

+

+

 

 

 

 

 

ПРН18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

+

 

ПРН19

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРН20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

ПРН21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

 
  1. ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ПОДАЛЬШЕ НАВЧАННЯ

 

Працевлаштування. Молодший спеціаліст з права здатний виконувати професійну роботу (коди та назви класифікаційного угрупування професійний назв робіт згідно з Національним класифікатором України ДК 003:2010 (із змінами)): Класифікатор професій ДК 003:2010:

3118 - «технік-картограф», «технік-топограф», «технік-топограф кадастровий»;

3119 - «технік-геодезист»;

3131 – «аерофотогеодезист», «технік-аерофотограмметрист»;

3439 – «громадський інспектор з використання та охорони земель»,  спеціаліст з ведення земельного кадастру.

 

         Молодший спеціаліст може займати первинні посади, а також посади заступників відповідно до професійних назв робіт, які є складовими класифікаційних групувань.

 

         Подальше навчання. Випускники можуть продовжити навчання за першим рівнем вищої освіти, освітнім ступенем бакалавр.

 

Керівник групи забезпечення

(гарант освітньої програми),

спеціаліст вищої категорії                                                                           Л.О.Гарбузенко