Триває профорієнтаційна робота у коледжі

Для того, щоб допомогти випускникам краще зорієнтуватися у виборі професії, викладачі ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» проводять комплекс різних профорієнтаційних заходів. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

18 квітня 2024 року Ляшенко В.В., Керлан О.О., Майданик Е.П. та Ляшенко Ж.М. провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 9-х та 11-х класів  в Олександрівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка, Вознесенському ліцеї №10 та з випускниками Вознесенського професійного ліцею.

Учням ліцеїв було роздано рекламні буклети про ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»  та запрошено  до вступу.