Заняття-гра " Стоп, фейк!"

22 квітня 2024 року здобувачі освіти перших курсів  спеціальностей: 081 Право, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування тафондовий ринок, 076 Підприємництво та торгівля - взяли участь у занятті-грі " Стоп, фейк!"

Викладач громадянської освіти Миронова Н.В. під час гри перевірила та оцінила медіаграмотність здобувачів освіти, їх вміння розпізнавати недостовірну інформацію та фейки в засобах масової інформації, переконала студентів, що головне - протидіяти такій інформації, виявляти громадянську свідомість.

Свою принциповість , здатність критично мислити, оперувати реальними фактами, доказами, що спростовують фейки та  дипфейки, довели студенти: Гуцелюк Н. ( 12гр), Тофанюк Д. ( 12 гр.), Бондаренко С. ( 17 гр.), Цвігун Л ( 17 гр.) , Боднар М. ( 12 гр.), В'язових С. ( 15 гр.), Пінзул С. ( 15 гр.) , Тульчій М. ( 15 гр.), Комаровська Р. ( 11гр.)

Заняття було змістовним та цікавим.