Лекція від офіцера групи спеціальної психологічної підготовки Навчального центру Десантно-штурмових військ

27 березня 2024 року для здобувачів освіти ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» неймовірно цікаву лекцію на тему “Здоровий спосіб життя – запорука нашої перемоги” провів офіцер групи спеціальної психологічної підготовки  Навчального центру Десантно-штурмових військ Євген Кузьменко.

Час у живому спілкуванні пролетів дуже швидко та насичено. На цікавих життєвих прикладах лектор пояснив важливість здорового способу життя, значення нашого оточення для особистісного розвитку. Наводив приклади та наголошував на головне у саморозвитку людини; на основні пріоритети та завдання, які необхідно ставити та виконувати, щоб бути успішним та перемагати; на те, як  вплинути на своє майбутнє, як здійснити свої найпотаємніші мрії.

Також здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді від Євгена Кузьменка на поставлені запитання.

Дякуємо за цікаву зустріч!