vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Спеціальності

Спеціальності

 

Галузь знань 07  УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ


     Спеціальність 071 Облік і оподаткування

                                 ОПП  Бухгалтерський облік

     Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок  

                                 ОПП  Фінанси і кредит

     Спеціальність 076 Підприємництво та торгівля

                                 ОПП  Товарознавство та комерційна діяльність

                                 ОПП  Фахівець з інформаційних технологій

 

Галузь знань 08  ПРАВО


     Спеціальність 081 Право

                                ОПП  Правознавство

 

 


 

Галузь знань 07  УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

ОПП Бухгалтерський облік                                                                                      БО

Ліцензований обсяг підготовки на денну форму навчання у коледжі складає за спеціальністю  071 Облік і оподаткування — 50 осіб.

Організація освітнього процесу у коледжі зі спеціальності 071 Облік і оподаткування базується на Законах України «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності володіють всіма вміннями та навичками, що передбачені стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 071 Облік і оподаткування у коледжі діє 2 лабораторії та 14 навчальних кабінетів. Спеціальність в потрібному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. Відповідно до навчального плану їх є дві: «Інформатики і комп’ютерної техніки» та «Інформаційних систем і технологій в обліку».

Навчальна практика проводиться в умовах навчальної бухгалтерії. Її завдання – на прикладі умовного підприємства закріпити навички бухгалтерської роботи – від складання найпростіших бухгалтерських документів до складання фінансової бухгалтерської звітності.

Специфіка професії бухгалтера:

Люди цієї професії мають бути, перш за все, відповідальні та організовані, тому що несвоєчасна здача звіту або втрата якого-небудь документа може дорого обійтися компанії. Крім того, потрібно любити цифри, з ними йому доведеться стикатися щодня, а помилка може виявитися фатальною. Також необхідні висока концентрація уваги, скрупульозність і посидючість. Непогано мати добру пам’ять і, найголовніше, треба вміти мовчати.

Плюси професії:

Затребуваність на ринку праці;

Переважно нормований робочий день;

Можна мати додатковий заробіток, наприклад, допомагати з веденням бухгалтерії дрібним підприємцям.

Мінуси професії:

Часті зміни в законодавстві;

Суперечності законодавства (наприклад, податкового та бухгалтерського);

Доводиться виконувати вказівки вищого начальства, навіть якщо вони здаються невірними в даній ситуації;

Діяльність бухгалтера жорстко регламентована і не залишає простору для творчості;

Помилки бухгалтера призводять до санкцій, штрафів.

 

Галузь знань 07  УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

 Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

 ОПП Фінанси і кредит                                                                                                         

Ліцензований обсяг підготовки у Вознесенському коледжі МНАУ за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа  та страхування — 25 осіб.

Згідно з діючими навчальними планами в коледжі зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок діє 2 лабораторії та 14 навчальних кабінетів.

Організація освітнього процесу у коледжі зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування  та фондовий ринок ОПП Фінанси і кредит базується на Законах України  «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок  загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку фахового молодшого бакалавра, становить 3600 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота здобувачів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

Практична підготовка здобувачів  освіти у коледжі відбувається у формі виробничої практики на підприємствах, в установах та інших організаціях. З базами практики коледж укладає договори на проведення практики.

Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок   є Комплексний кваліфікаційний  іспит за фахом, який включає завдання з п’яти нормативних дисциплін циклу професійної підготовки: Банківські операції, Податкова система, Фінанси, Бюджетна система, Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках.

Специфіка професії інспектора кредитного.

Операціоніст з фінансів і кредиту це обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов’язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей.

Плюси професії:

Постійна затребуваність на ринку праці.

Мінуси професії:

Великий тягар відповідальності;

Чималі психологічні навантаження, що виникають через постійну роботу з людьми;

Жорсткий графік роботи.

Незалежно від ситуації (будь то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Посада інспектора кредитного часто стає першою сходинкою успішної банківської кар’єри. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. У той же час, серед операціоністів зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середня професійна освіту та невелика посада з непоганим стабільним окладом.

 

 

Галузь знань 07  УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Спеціальність 076 Підприємництво та торгівля

ОПП  Товарознавство та комерційна діяльність

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення освітнього процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у коледжі, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки за спеціальністю 076 Підприємництво та  торгівля, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність.

Ліцензований обсяг підготовки у коледжі за спеціальністю 076 Підприємництво та  торгівля, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність - 50 осіб. Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 076 Підприємництво та торгівля ОПП Товарознавство і комерційна діяльність у коледжі діє 2 лабораторії та 11 навчальних кабінетів.

Організація освітнього процесу у коледжі зі спеціальності  076 Підприємництво та торгівля, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність базується на Законах України  «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань  фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 076 Підприємництво та торгівля, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку становить 3600 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота здобувачів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

Спеціальність 076 Підприємництво  та торгівля, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність в повному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. Відповідно до навчального плану їх є дві: «Інформатики і комп’ютерної техніки» та «Інформаційних систем і технологій в комерційній діяльності».

Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності 076 Підприємництво та торгівля, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність є Комплексний  кваліфікаційний іспит, який включає завдання з п’яти нормативних дисциплін циклу професійної підготовки: Комерційна діяльність, Комерційне товарознавство, Фінансовий облік, Ціноутворення, Ринкові дослідження

Професія агента  комерційного вам підійде, якщо ви: легко сходитеся з людьми, любите знаходитися в центрі подій, красномовні, умієте наполягати на своєму, дружите з цифрами, маєте здібність до аналітичного мислення, ініціативні, стресостійкі, можете самостійно ухвалювати ефективні рішення.

 

 

Галузь знань 07  УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Спеціальність 076 Підприємництво та торгівля

ОПП Фахівець з інформаційних технологій

                     Сучасний ринок праці потребує спеціалістів з інформаційної діяльності, особливо для потреб аграрного сектора економіки та інших секторів національної економіки.

Ліцензований обсяг підготовки зі спеціальності 076 Підприємництво та  торгівля ОПП Фахівець з інформаційних технологій на денну форму навчання у коледжі складає 50 осіб. Термін навчання на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) становить 3 роки.

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у коледжі відповідає сучасним вимогам щодо підготовки фахівців з галузі знань 07 Управляння та адміністрування  Спеціальності 076 Підприємництво  та торгівля ОПП Фахівець з інформаційних технологій за освітньо-кваліфікаційним рівнем «фаховий молодший бакалавр».

Організація освітнього процесу у коледжі зі спеціальності 076 Підприємництво  та торгівля базується на Законах України «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 076 Підприємництво  та  торгівля загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку становить 3600 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота здобувачів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

У коледжі діє 2 обладнані комп’ютерні лабораторії та 14 навчальних кабінетів. Спеціальність в повному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. У коледжі є можливість доступу викладачів та здобувачів до світової мережі інформації Інтернет, обладнані робочі місця на базі лабораторій інформатики і комп’ютерної техніки та в бібліотеці.

Коледж працює за структурно-модульною та рейтинговою системою оцінки знань. Рівень забезпеченості студентів підручниками та навчальними посібниками зі спеціальності  076 Підприємництво та торгівля. Практична підготовка здобувачів у коледжі відбувається у формі виробничої практики на підприємствах, в установах та інших організаціях. Тривалість виробничої практики — 540 годин (10 тижнів). З базами практики коледж укладає договори на проведення практики.

        Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності є Комплексний кваліфікаційний іспит за фахом, який включає завдання з п’яти дисциплін циклу професійної підготовки.     Послуги, які зможуть надавати підготовлені спеціалісти: діяльність у сфері інформаційних технологій для підприємств, установ; захист інформації на підприємстві; використання інтернет — технологій в інформаційній діяльності; використання офісних систем і електронного документообігу; рекламно-інформаційна діяльність підприємства.

 

 

Галузь знань 08  ПРАВО

Спеціальність 081 Право

ОПП    Правознавство

Юрист (правник) – фахівець, який має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства й практики його застосування.Професія юрист була популярною завжди і є актуальною і сьогодні. У теперішній неспокійний час відчувається потреба у фахівцях права. На юристів покладаються завдання утвердження верховенства права, посилення правових гарантій соціально незахищених верств населення, збільшення  правосвідомості та правової культури українців, вдосконалення законодавства та багато іншого.

ОПП Правознавство орієнтована на надання юридичної освіти із широким доступом до працевлаштування та подальшого навчання; забезпечення формування та розвитку загальних та професійних компетентностей у галузі права, що передбачає широкі можливості реалізації зайнятості та розвитку кар’єри, засновані на отриманих здобувачами вищої освіти знаннях у галузі права.

Термін навчання

На базі 9 класів – 3 роки 10 місяців

На базі 11 класів – 2 роки 10 місяців

Фінансування підготовки фахівців здійснюється  за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Професійну підготовку майбутніх фахівців правознавців забезпечують висококваліфіковані викладачі, які мають вищу юридичну і педагогічну освіту та досвід роботи в судових, правоохоронних органах, установах юстиції.

Коледж має достатню матеріально-технічну базу, що дозволяє здійснювати підготовку фахівців на належному рівні. Для забезпечення потреб оформлено необхідні спеціалізовані кабінети (створені комплекси методичного забезпечення дисциплін, опорні конспекти, довідкові матеріали) діють комп’ютерні лабораторії, що підключені до мережі «Internet».

Під час навчального процесу проводяться науково-практичні конференції, відкриті заняття, організовуються і проводяться зустрічі з працівниками судових та правоохоронних органів: державними виконавцями, слідчими прокуратури, органів внутрішніх справ, суддями, працівниками управління юстиції та ін.

За час навчання здобувачі освіти проходять навчальну та виробничу практику  в навчальному закладі  і в

Державній судовій адміністрації; Державних нотаріальних конторах; Районних відділах державної виконавчої служби; Районних відділах державної реєстрації актів цивільного стану; судах загальної юрисдикції; правоохоронних органах; приватних підприємствах.

Випускники спеціальності 081 Право можуть працювати секретарями суду, секретарями судового засідання, державними виконавцями, інспекторами із соціальної допомоги та на інших посадах у правоохоронних органах, нотаріальних конторах, відділах реєстрації актів цивільного стану, державній виконавчій службі, юридичній службі підприємства та ін.

Випускники отримують диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем «фаховий молодший  бакалавр – фахівець з права».

 

Галузь знань 08 Архітектура та будівництво


Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій

ОПП Геодезія та землеустрій

Ліцензований обсяг підготовки на денну форму навчання у коледжі складає за спеціальністю  193 Геодезія та землеустрій — 50 осіб

Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій нині є затребуваною у різних галузях, зокрема: державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, геоінформатики, на агропідприємствах, будівельній та телекомунікаційній галузях, енергетиці, видобутку корисних копалин, будівництві доріг, у структурах Збройних сил України, а також вона для тих, хто хоче мати унікальну спеціальність на поєднанні права, економіки, інформаційних технологій, геодезії, землевпорядного проєктування та ГІС, екології та картографування.

Професія землевпорядника надзвичайно цікава та творча, і на тлі стрімкого зростання ринку торгівлі землею і нерухомим майном освіта у сфері землеустрою незмінно популярна.

Сьогодні робота фахівців із геодезії та землеустрою тісно пов’язана з використанням найсучасніших видів інформаційних систем та застосуванням сучасних навігаційних приладів (безпілотні літаючі апарати, електронні тахеометри, GPS-обладнання та ін.) Сучасні технології створення, обробки, передачі та зберігання інформації надають майбутньому фахівцеві досить широкі можливості ефективно виконувати свої професійні обов’язки.

Навчаючись у нас, ти віднайдеш для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації. Адже ми дамо тобі не тільки професійні знання. Ти розкриєш свої математичні здібності, інженерний підхід, просторову уяву, здатність бути наполегливим, упевненим у собі, активним, мати добре розвинену інтуїцію та логічно мислити.