vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ОПП Право

ОПП Право

Галузь знань  - 08 « Право»

Спеціальність  - 081 « Право»

Освітня програма – Право

Освітньо-кваліфікаційний рівень – фаховий молодший бакалавр

Кваліфікація – фахівець з права

Термін навчання

Після 9 класів – 3 роки 10 місяців

Після 11 класів – 2 роки 10 місяців

Фінансування підготовки фахівців здійснюється  за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Юрист (правник) – фахівець, який має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства й практики його застосування.Професія юрист була популярною завжди і є актуальною і сьогодні. У теперішній неспокійний час відчувається потреба у фахівцях права. На юристів покладаються завдання утвердження верховенства права, посилення правових гарантій соціально незахищених верств населення, збільшення  правосвідомості та правової культури українців, вдосконалення законодавства та багато іншого.

Програма спеціальності 081 «Право» орієнтована на надання юридичної освіти із широким доступом до працевлаштування та подальшого навчання; забезпечення формування та розвитку загальних та професійних компетентностей у галузі права, що передбачає широкі можливості реалізації зайнятості та розвитку кар’єри, засновані на отриманих здобувачами вищої освіти знаннях у галузі права.

Професійну підготовку майбутніх фахівців спеціальності «Право» забезпечують висококваліфіковані викладачі, які мають вищу юридичну і педагогічну освіту та досвід роботи в судових, правоохоронних органах, установах юстиції.

Матеріально-технічна база: Коледж має достатню матеріально-технічну базу, що дозволяє здійснювати підготовку фахівців на належному рівні. Для забезпечення потреб оформлено необхідні спеціалізовані предметні кабінети (створені комплекси методичного забезпечення дисциплін, опорні конспекти, довідкові матеріали) діють комп’ютерні лабораторії, що підключені до мережі «Internet».

Під час навчального процесу на спеціальності «Право» проводяться науково-практичні конференції, відкриті заняття, організовуються і проводяться зустрічі з працівниками судових та правоохоронних органів: державними виконавцями, слідчими прокуратури, органів внутрішніх справ, суддями, працівниками управління юстиції та ін.

За час навчання студенти проходять навчальну та виробничу практику тривалістю як в навчальному закладі так і в наступних установах:

Державній судовій адміністрації;

Державних нотаріальних конторах;

Районних відділах державної виконавчої служби;

Районних відділах державної реєстрації актів цивільного стану;

Судах загальної юрисдикції;

Правоохоронних органах;

Приватних підприємствах.

Випускники спеціальності «Право» можуть працювати секретарями суду, секретарями судового засідання, державними виконавцями, інспекторами із соціальної допомоги та на інших посадах у правоохоронних органах, нотаріальних конторах, відділах реєстрації актів цивільного стану, державній виконавчій службі, юридичній службі підприємства та ін.

Випускники отримують диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем «фахового молодшого  бакалавра – фахівець з права».