vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Відділення права та землеустрою

Популярнi новини:

УВАГА! Карантин!

Вознесенський коледж МНАУ запроваджує карантин з 13.03.2020р.

Виховна 15-хвилинка на тему «Тарас Шевченко – український Джедай»

6 березня 2020 року, завідуючою бібліотекою Рітою Володимирівною Гойда та методистом Оленою Віталіївною Мерненко, була проведена виховна п’ятнадцяти хвилинка зі здобувачами освіти груп 14/15, присвячена дню народження видатного українського письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка

Увага! Шановні здобувачі освіти Вознесенського коледжу МНАУ

У зв’язку з карантином та переходом на дистанційну форму навчання, завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу з дисциплін (предметів) буде регулярно відправлятися на Ваші електронні адреси

Навчальна практика з фінансового обліку

З 24.02 по 11.03.2020 р. була проведена навчальна практика з фінансового обліку у групі 37 спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

навігатор по веб-ресурсам

Відділення права та землеустрою

З 2008 року  в Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету працює відділення  права та землеустрою, яке готує високоякісних фахівців зі спеціальностей: «Право» та «Геодезія та землеустрій» денної і заочної форм навчання.

На даний момент на відділенні навчаються студенти з різних областей та  регіонів України. Під час навчання у коледжі студенти користуються сучасними  комп’ютерними лабораторіями, вивчають іноземну мову, займаються фізичною культурою і спортом.

До послуг студентів – бібліотека та читальний зал, які підключені до мережі Інтернет, великий п’ятиповерховий гуртожиток та їдальня. В коледжі  проводиться змістовна виховна робота, організоване дозвілля студентів. Працюють гуртки за інтересами, спортивні секції. Велика увага приділяється розвитку художньої самодіяльності, творчих здібностей студентської молоді та здоровому способу життя.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані досвідчені викладачі, які прагнуть не тільки дати студентам ґрунтовні знання, а й сформувати в них творчі здібності,  патріотичне виховання, свідоме ставлення до своєї майбутньої професії . Відділення правознавства  та землеустрою коледжу являє собою творчу співдружність педагогічних працівників, навчально-допоміжного та адміністративного персоналу, а також студентів з професіоналами-практиками з різних галузей.

На відділенні створені необхідні умови для формування кадрового потенціалу майбутніх молодших спеціалістів-юристів та техніків-землевпорядників таким чином, щоб за своїм освітнім і професійним спрямуванням, обсягом і рівнем знань та практичних навичок вони були здатний вирішувати в комплексі правові, економічні та соціальні проблеми.

Спеціальності: